گزینه های بسیاری هنگام خرید برای استتوسکوپ های قلب و عروق Littmann

اگر شما علاقه مند به خرید استتوسکوپ قلب و عروق Littmann هستید ، بهتر است بیشتر بخوانید زیرا در این مقاله سه مورد از مشهورترین استتوسکوپ های قلب و عروق Littmann مقایسه می شود.

Littmann یکی از قدیمی ترین و برترین تولید کنندگان استتوسکوپ درجه یک در بازار امروز است. آنها در زمینه پزشکی به دلیل تولید تنها بهترین محصولات برای استفاده پزشکان شناخته شده اند. شما می دانید که هنگام خرید Littmann ، یک دستگاه استتوسکوپ با کیفیت تهیه می کنید.

با شروع مقایسه بسیاری از محصولات Littmann خواهید فهمید که آنها دارای سه مدل برتر هستند که برای رشته قلب و عروق مناسب هستند و توسط پزشکان و پرستاران در سراسر جهان بسیار توصیه می شوند.

این سه مدل استتوسکوپ Master Cardiology، Cardiology S.T.C هستند. استتوسکوپ و در آخر استتوسکوپ Cardiology III. همه آنها محکم و بادوام ساخته شده اند و افزودن بسیار خوبی به گوشی های پزشکی شما هستند هترین متخصص قلب در مشهد . با این حال شما ممکن است مدل دیگری را براساس نیازهای قلب و عروق خود خریداری کنید.

استتوسکوپ Master Cardiology

اولین مدلی که مورد بررسی قرار می گیرد ، استتوسکوپ کاردیولوژی کارشناسی ارشد Littmann است. این مدل دارای یک دیافراگم قابل تنظیم است و با یک مهارت شگفت انگیز ساخته شده است که به نوبه خود عملکرد نهایی را که می توانید در یک استتوسکوپ یک طرفه بدست آورید ، به کاربر ارائه می دهد.

علاوه بر این ، این مدل یک قطعه سینه ساخته شده از فولاد ضد زنگ دست ساز ارائه می دهد که دارای یک راحتی قابل حمل بسیار مفید در یک گوشی پزشکی یک طرفه است. در بررسی ها ، پزشکان دیافراگم قابل تنظیم را که به راحتی بین صداهای با فرکانس پایین و زیاد تغییر می کند ، با یک تغییر فشار ساده روی قطعه قفسه سینه ، بسیار بالا ارزیابی می کنند و استفاده از آن را بسیار آسان می دانند. بعلاوه برای آن روزهایی که اوضاع کمی خشن می شود ، همچنین با یک آداپتور روشهای ویژه برای محل دشوار یا سکوت کودک نیز همراه است.

The Cardiology S.T.C. گوشی پزشکی

مدل S.T.C بخاطر دقت و صحافی که در این فناوری طراحی ابتکاری گنجانده شده است ، در بین پزشکان و پرستاران قلب کاملاً شناخته شده است. به علاوه دارای آکوستیک برجسته ای است که همراه با یک قطعه سینه منحصر به فرد و قابل درک است که به کاربر اجازه می دهد تا حرکت راحتی بین سایت های سمع را داشته باشد.

یکی از ویژگی هایی که پزشکان در مورد این مدل در خط قلب و عروق Littman به شدت توصیه می کنند ، طراحی نوآورانه استتوسکوپ است که به نظر می رسد متخصصان قلب امکان حرکت و دست زدن به آن را بسیار آسان می کنند در حالی که در عین حال آکوستیک برجسته ای را برای بهترین تشخیص ارائه می دهد. ممکن